Главная » 2014 » Сентябрь » 1 » Zasady rejestracji ukraińców w miejscu zamieszkania zmieniają się
12:06
Zasady rejestracji ukraińców w miejscu zamieszkania zmieniają się
Władza wprowadza obowiązkową miejsce zamieszkania dłużników
Weszła w życie ustawa zmieniła przepisy dotyczące rejestracji ukraińców w miejscu zamieszkania. Ustawa rozszerzyła listę wymaganych dokumentów i wprowadził obowiązkową rejestrację tych, którzy wcześniej przyjęte zobowiązania majątkowe. Teraz muszą zapisać się nawet żołnierzy w koszarach

Do niedawna rejestracją uważano za wprowadzanie w paszport adnotację o miejscu zamieszkania, z podaniem adresu. Teraz to jest wprowadzanie informacji o miejscu zamieszkania lub w miejscu pobytu z podaniem adresu jednego mieszkania osoby lub adresy specjalistycznego społecznego zakładu opieki socjalnej i ochrony wojskowej w rejestracyjny rachunkowości MINISTERSTWA spraw wewnętrznych. W ten sposób rejestrować będą nie tylko w mieszkaniu lub w domu, ale również w соцучреждении (pensjonat, dom spokojnej starości i inne- "i"), a nawet w wojskowej.

Takich innowacji zakłada ustawa "O wniesieniu zmian do niektórych ustaw dotyczących rejestracji miejsca zamieszkania i miejsca pobytu osób fizycznych w Ukrainie", który niedawno wszedł w życie po opublikowaniu w gazecie "Głos Ukrainy".
Dokument określa, że do rejestracji potrzebne są: pisemne oświadczenie; paszport; jeśli dziecko nie ukończył 16 lat, serwowane aktu urodzenia dziecka lub zaświadczenie o przynależności do obywatelstwa Ukrainy; dowód wpłaty należnej opłaty skarbowej lub dokument o zwolnienie od jego zapłaty; gwarancyjna wyłączenia rejestracji (w przypadku zmiany miejsca zamieszkania w granicach Ukrainy). Gwarancyjna nie wydaje się również w przypadku dokonywania rejestracji miejsca zamieszkania, z jednoczesnym wstrzymaniem rejestracji poprzedniego miejsca zamieszkania.

Teraz wymagane są dokumenty potwierdzające prawo do zamieszkania w domu lub mieszkaniu, pobyt lub załączenie do ewidencji w specjalistycznym społecznego w urzędzie, instytucji zabezpieczenia społecznego i ochrony socjalnej, o ukończeniu służby wojskowej, których adres podaje się przy rejestracji wojskowej lub приписное dowód dla poborowych.
   Просмотров: 360

Меню сайтаПоиск

Календарь

«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Реклама

Друзья сайта

Параметры

 
 

Статистика

TOPlist TOPlist
Copyright 2009 | Каталог   Хостинг от uCoz |

Free counters