Главная » 2014 » Август » 10

Firma Microsoft planuje łączenie serii trzech wiodących, markowych systemów w jedną конвергентную pełną platformę - jest to oficjalna informacja. Tak jak obecnie jest w fazie czynnego rozwoju, zmiany zaczynają być tylko drobne elementy, na przykład, na blogu, mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone teraz połączyć w jeden pełne blog ekosystemu Windows.

Pracownik софтверной firmy Brandon ЛеБланк powiedział, że ten krok został zrobiony po to, aby zmniejszyć redundancję w sieci blogów spółki. Oprócz zawartości, znalezionego na blogu Windows Phone, blog systemu Windows, który łączy w sobie bloga Windows Experience i jeszcze jeden blog - Extreme Windows. Jednak teraz już jeden blog starym porządkiem nadal będzie uzupełniana o różnej informacji w sprawie ekosystemu Windows, w tym dużych zapowiedzi, nowe aplikacje i gry dla SYSTEMU operacyjnego i wiele innych.

Ponadto, ЛеБланк mówi, że nowy wspólny blog Windows będzie mieć specjalny filtr dla użytkowników - w ten sposób mogą, na przykład, wybrać tylko nowości systemu Windows Phone lub tylko wiadomości dotyczące systemu Windows.

    Просмотров: 330 | Дата: 10.08.2014


W świetle powyższego wynika, że jednym z największych producentów oprogramowania korporacji w świecie, rzeczywiście, trzeba przejść na system operacyjny Android. Zgadzam się, smartfony Nokia Lumia z systemem mobilnym SYSTEMEM od Google będą прозрением w ciele. Nokia, która od niedawna należy do firmy Microsoft, sprawia, że jest bardzo wysokiej jakości, stylowe produkty, w odniesieniu do sprzętu i umiejętności jej można tylko pozazdrościć.

A ty co sądzisz na ten temat? Ja na przykład uważam, że jeśli Microsoft zrobi ten krok, to oznaczać to będzie koniec. Po prostu mówiąc, przechodząc Microsoft na Android, to oznaczałoby klęskę. Racjonalnie mówiąc, platforma Windows Phone jest nowy i nadal wzrastać i doskonalić się, że Microsoft nie będzie takie radykalne zmiany w najbliższym czasie. Napisz, co myślisz o ewentualnym przejściu firmy zła na Android w komentarzach.

    Просмотров: 375 | Дата: 10.08.2014


Analitycy firmy Canalys, opublikowali raport przedstawiający największych producentów smartfonów w Indiach. Tak więc, w drugim kwartale 2014 roku firma Motorola sprzedała więcej smartfonów niż Nokia i Microsoft Mobile), zajmując czwarte miejsce i pozostawiając finów na piątym.

Przypomnijmy, Motorola, obecnie należy do chińskiej firmy Lenovo. W okresie dostarczono 955650 smartfonów, podczas gdy Nokia udało się również wspiąć, ale tym razem nie zająć nową pozycję w rankingach - 633720 smartfonów. W poprzednim kwartale było dokładnie odwrotnie i firma Nokia przoduje z 583160 smartfonów, a Motorola wtedy postawiła 379310 jednostek markowych modeli.

Powód deklinacji szalach na swoją korzyść u Motorola jest dostępny, niedrogi smartfon Motorola Moto G. Nowość zrobił niesamowitą furorę w Indiach, a jeszcze bardziej budżetowa model o nazwie Motorola Moto E tylko подлила oliwy do ognia, bo w tym ostatnim przypadku ceną jest jeszcze bardziej konkurencyjny.

Obecnie Motorola, ma swoje zaszczytne 4 miejsce, Samsung, Micromax i Karbonn. Z 4400000, 3100000 i 1070000 jakie smartfonów odpowiednio pierwsze trzy firmy dostarczają w sumie 8.2 miliona sztuk. Za kwartał ry ... Читать дальше »

    Просмотров: 327 | Дата: 10.08.2014


Jak to zwykle bywa po publikacji negatywnych efektów związanych z zyskiem i dochodach, wartość akcji ma tendencję do znacznie spaść. Tak się złożyło, że wykazanie przez firmę Samsung najniższego dochodu w ciągu ostatnich dwóch lat spowodowała gwałtowny spadek wartości technologicznego giganta i to aż o 15 miliardów dolarów.

Wartość akcji spada na 7,4%, a Samsung straciła więcej niż równowartość całej firmy LG, który jest po prostu ogromny. Przypominam, że zysk Samsung spadła o 18%, z powodu stagnacji dostaw smartfonów. Nawet urzędnicy Samsung uznali problemy i włożyli ją do odpowiedzialności za wszystko to na chińskich producentów urządzeń przenośnych, a także Apple. Jabłkowy firma, nawiasem mówiąc, w trzecim kwartale tego roku zaprezentowała się w pozytywny sposób.

Obecnie Samsung jest około 58 miliardów dolarów w postaci gotówki, i to była jedyna firma z topu-5 producentów smartfonów, dostawy którym spadły w czerwcu kwartale. Swój udział na rynku koreańczycy, jak można się domyślać, również tracą - Samsung straciła 7.4%, ale nie mniej jednak do tej pory nie pojawiło się takiego konkurenta, który byłby w stanie zostawić światowego lidera daleko w tyle.

    Просмотров: 348 | Дата: 10.08.2014


Firma Microsoft aktywnie promuje swoją wyszukiwarkę Bing, która już stała się dość popularna, jednak wątpliwe jest, czy ona kiedykolwiek będzie w stanie wyprzeć Google. Jednak Microsoft wszelkimi sposobami stara się wyprzeć produkt firmy dobra ze swoich systemów operacyjnych, takich jak Windows Phone.

Okazało się, że w następnej aktualizacji Windows Phone Update 8.1 1 w SYSTEMIE domyślnie pozostanie tylko jedna wyszukiwarka - Bing, a wszystkie pozostałe, w tym Google, będą usuwane. Warto zauważyć, że w Rosji i kilku innych regionach będą inne wyszukiwarek na przykład Yandex, czy Baidu w Chinach.

Warto zauważyć, że Microsoft już od dawna stara się nie opuszczać produkty Google w swoją mobilną system operacyjny. Tak było z aplikacją mobilną YouTube i synchronizacja za pośrednictwem usługi Google Calendar.

    Просмотров: 312 | Дата: 10.08.2014

Меню сайтаПоиск

Календарь

«  Август 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Реклама

Друзья сайта

Параметры

 
 

Статистика

TOPlist TOPlist
Copyright 2009 | Каталог   Хостинг от uCoz |

Free counters