Главная » 2014 » Июль » 24 » Dzisiaj z Przyjemnością rozpatrzy skrócenie procedury poboru do służby wojskowej
13:34
Dzisiaj z Przyjemnością rozpatrzy skrócenie procedury poboru do służby wojskowej

W czwartek, 24 lipca, Najwyższa Rada na następnym posiedzeniu rozpatrzy projekt ustawy "O wniesieniu zmian do ustawy Ukrainy "O obowiązku służby wojskowej i wojskowej" i "O podstawach zapobiegania i przeciwdziałania korupcji" (za namową obywateli do służby wojskowej)"

O tym mówi się w porządku dziennym posiedzenia parlamentu.

Dokument autorstwa premiera Arsenija Jaceniuka upraszcza i skraca czas potrzebny do realizacji wezwania obywateli do służby wojskowej w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Ukrainy, ogłoszenia decyzji o przeprowadzeniu mobilizacji i (lub) wprowadzenia prawnego reżimu stanu wojennego.

Również rozpatrzy projekt ustawy posła (внефракционного) Oleg Laszko "O wniesieniu zmian w artykule 8 ustawy Ukrainy "O podstawach bezpieczeństwa narodowego Ukrainy" (w stosunku do polityki rządu ds. bezpieczeństwa narodowego)".

Ponadto, na głosowanie wyniosą projekt ustawy "O wniesieniu zmian do niektórych aktów prawnych Ukrainy w sprawie usprawnienia walki z terroryzmem".

Do ponownego rozpatrzenia z propozycjami prezydenta Ukrainy będą podjęte projekty ustaw "O wniesieniu zmian do ustawy Ukrainy "O ochronie praw i wolności obywatelskich i prawnych tryb tymczasowo na terenach okupowanych Ukrainy" dotyczących miejsca pobytu i edukację" i "O statusie prawnym osób, które zmuszone są do opuszczenia miejsca zamieszkania z powodu tymczasowej okupacji Autonomicznej Republiki Krym i miasta Sewastopola i okoliczności związanych z prowadzeniem operacji antyterrorystycznej na terytorium Ukrainy".

Z kolei deputowany ("Ojczyzna") Mikołaj Княжицкий przedstawi projekt ustawy "O wniesieniu zmian do ustawy Ukrainy "O telewizji i radiofonii" dotyczące ustanowienia procedury tymczasowego ograniczenia transmisji i retransmisji na terenie Ukrainy programów телерадиоорганизаций, które nie podlegają pod jurysdykcję Ukrainy".

W drugim czytaniu posłowie głosowanie za projekty ustaw "O wniesieniu zmian do niektórych ustaw Ukrainy w sprawie reformy systemu zarządzania Jednolitego systemem gazociągów Ukrainy" i "O szczególnym okresie w sektorze energetycznym".

   Просмотров: 379

Меню сайтаПоиск

Календарь

«  Июль 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Реклама

Друзья сайта

Параметры

 
 

Статистика

TOPlist TOPlist
Copyright 2009 | Каталог   Хостинг от uCoz |

Free counters